|
Дата розміщення: 24.04.2014
XVI. Текст аудиторського висновку (звіту)
Найменування аудиторської фірми (П. І. Б. фудитора - фізичної особи - підприємця) |
Товариство з обмеженою вiдповiдальнiстю «Аудиторська фiрма «Машаудит» |
Код за ЄДРПОУ (реєстраційний номер облікової картки* платника податків - фізичної особи) |
22811397 |
Місцезнаходження аудиторської фірми, аудитора |
18005, Черкаська область, м.Черкаси, вул.Калiнiна, 2, кв.60 |
Номер та дата видачі свідоцтва про включення до Реєстру аудиторських фірм та аудиторів, виданого Аудиторською палатою України |
1485, 26.01.2001 |
Реєстраційний номер, серія та номер, дата видачі та строк дії свідоцтва про внесення до реєстру аудиторських фірм, які можуть проводити аудиторські перевірки професійних учасників ринку цінних паперів** |
Не отримували, д/н, д/н, д/н |
Текст аудиторського висновку (звіту) |
Товариство з обмеженою вiдповiдальнiстю
«Аудиторська фiрма «Машаудит»
Iдентифiкацiйний код: 22811397
18005, Черкаська область, м.Черкаси, вул.Калiнiна, 2, кв.60
Р/р 260004938 вiддiлення № 2 ПУМБ у м.Черкасах, МФО 334851
тел.0472 36 02 18
098 464 0199
067 264 76 46
Веб- сайт http://mashaydut.auditorov.com
Свiдоцтво про включення до Реєстру аудиторських фiрм та аудиторiв №1485 вiд 26 сiчня 2001 року,термiн чинностi продовжено до 04.11.2015року
Свiдоцтво про внесення до реєстру аудиторiв та аудиторських фiрм,якi можуть проводити аудиторськi перевiрки фiнансових установ, що здiйснюють дiяльнiсть на ринку цiнних паперiв
АБ №000486 вiд 25.06.2007 року, термiн чинностi продовжено до 04.11.2015 року
Свiдоцтво про вiдповiднiсть системи контролю якостi №0445. Рiшення АПУ вiд 30.01.2014 року №288/4 ,чинне до 31.12.2019р.
Акцiонерам ПАТ«Госпрозрахункова база
матерiально-технiчного постачання»
Керiвництву ПАТ«Госпрозрахункова база
матерiально-технiчного постачання»
НКЦПФР
Аудиторський висновок
(звiт незалежного аудитора)
щодо фiнансової звiтностi
Публiчного акцiонерного товариства
«Госпрозрахункова база матерiально-технiчного постачання »
станом на кiнець дня 31.12.2013р.
м. Черкаси
1.Ми провели аудит фiнансової звiтностi Публiчного акцiонерного товариства «Госпрозрахункова база матерiально-технiчного постачання», що додається, яка включає баланс (звiт про фiнансовий стан)станом на 31.12.2013р., звiт про фiнансовi результати (Звiт про сукупний дохiд) за 2013рiк , звiт про рух грошових коштiв (за прямим методом), звiт про власний капiтал за рiк, що закiнчився на зазначену дату з метою висловлення думки про те, чи вiдображає зазначена фiнансова звiтнiсть правдиво та достовiрно фiнансовий стан ПАТ ГБ МТП"", а також фiнансовi результати його дiяльностi згiдно з Мiжнародними стандартами фiнансової звiтностi, вимогами нормативно-правових актiв регулюючого органу.
2. Основнi вiдомостi про емiтента :
Повна назва Публiчне акцiонерне товариство «Госпрозрахункова база матерiально-технiчного постачання»
Скорочена назва ПАТ «ГБ МТП»
Iдентифiкацiйний код юридичної особи 00388629
Мiсцезнаходження юридичної особи
м.Черкаси вул.Добровольського,будинок,3
Дата та номер державної реєстрацiї 30.01.1992 року ААБ №124283
Державний орган реєстрацiї:
Черкаський мiськвиконком
Органiзацiйно правова форма Пулiчне акцiонерне товариство
Телефон (0472) 31 02 40
Основний вид дiяльностi 68.20 Надання в оренду й експлуатацiю власного чи орендованого майна
Електронна адреса емiтента 00388629@privat-onlane.net
Чисельнiсть працiвникiв 4
Вiдповiдальними за фiнансово-господарську дiяльнiсть в товариствi, за перiод, що перевiряється були :
Директор Курта Свiтлана Миколаївна
Головний бухгалтер Курта Свiтлана Миколаївна
3. Опис аудиторської перевiрки:
У ходi аудиторської перевiрки була перевiрена фiнансова звiтнiсть ПАТ «ГБ МТП » складена за МСФЗ, яка складає повний пакет фiнансових звiтiв:
1) Баланс (Звiт про фiнансовий стан) станом на 31.12.2013 року (Форма №1);
2) Звiт про фiнансовi результати (Звiт про сукупний дохiд) за 2013 рiк (Форма №2);
3) Звiт про власний капiтал за 2013 рiк (Форма №4);
4) Звiт про рух грошових коштiв( за прямим методом) за 2013 рiк (Форма №3);
5) Примiтки, що мiстять стислий виклад суттєвих облiкових полiтик та iншi пояснювальнi примiтки до фiнансової звiтностi 2013 року.
В примiтках до фiнансової звiтностi за 2013 рiк товариство зазначило, що воно продовжує складати звiтнiсть згiдно з МЗФЗ. Товариство вперше прийняло МСФЗ у 2012 роцi, датою переходу на МСФЗ було 01 сiчня 2012 року. Основою надання фiнансової звiтностi є чиннi мiжнароднi стандарти фiнансової звiтностi (МСФЗ), мiжнароднi стандарти бухгалтерського облiку(МСБО) та тлумачення, розробленi Комiтетом з тлумачень мiжнародної фiнансової звiтностi, що дiяли станом на 12.03.2013 р.
Фiнансова звiтнiсть товариства надана у тисячах українських гривень та пiдготовлена на основi iсторичної собiвартостi.
Фiнансова звiтнiсть за мiжнародними стандартами фiнансової звiтностi складена на основi бухгалтерських записiв згiдно українського законодавства, зокрема згiдно з Положеннями (стандартами) бухгалтерського облiку (надалi – П(С)БО та обраною товариством облiковою полiтикою, шляхом трансформацiї з внесенням корегувань, проведенням перекласифiкацiї статей з метою достовiрного представлення iнформацiї згiдно вимог МСФЗ.
Ми провели аудит у вiдповiдностi з вимогами та положеннями Закону України «Про аудиторську дiяльнiсть», iнших законодавчих актiв України та у вiдповiдностi з вимогами Мiжнародних стандартiв контролю якостi, аудиту, огляду, iншого надання впевненостi та супутнiх послуг (далi - МСА) Мiжнародної федерацiї бухгалтерiв, прийнятих в якостi Нацiональних стандартiв аудиту рiшенням Аудиторської палати України № 122 вiд 18 квiтня 2003 року, в тому числi у вiдповiдностi iз МСА № 700 «Формулювання думки та надання звiту щодо фiнансової звiтностi», МСА 705 «Модифiкацiя думки у звiтi незалежного аудитора», МСА 706 «Пояснювальнi параграфи та параграфи з iнших питань у звiтi незалежного аудитора».
Цi стандарти вимагають вiд нас дотримання вiдповiдних етичних вимог а також зобов'язують нас планувати i здiйснювати аудиторську перевiрку з метою одержання обґрунтованої впевненостi в тому, що фiнансовi звiти не мiстять суттєвих викривлень.
Аудит включає перевiрку шляхом тестування доказiв, якi пiдтверджують суми й розкриття iнформацiї у фiнансових звiтах, а також оцiнку i застосованих принципiв бухгалтерського облiку й суттєвих попереднiх оцiнок, здiйснених управлiнським персоналом, а також оцiнку загального подання фiнансових звiтiв. Нами були виконанi процедури аудиту згiдно вимог МСА 500 «Аудиторськi докази», що вiдповiдають метi отримання достатнiх i прийнятних аудиторських доказiв. У процесi виконання аудиторських процедур ми звернули увагу на доречнiсть та достовiрнiсть iнформацiї, що використовується нами як аудиторськi докази. Аудиторськi докази необхiднi нам для обґрунтування аудиторської думки та звiту. За своїм характером докази є сукупними i отримувались нами в основному за допомогою аудиторських процедур, якi виконувались в процесi аудиту.
У своїй роботi аудитор використовував принцип вибiркової перевiрки. Пiд час перевiрки до уваги бралися тiльки суттєвi викривлення. Планування i проведення аудиту було спрямоване на одержання розумних пiдтверджень щодо вiдсутностi у фiнансовiй звiтностi суттєвих помилок. Дослiдження здiйснювалось шляхом тестування доказiв на обґрунтування сум та iнформацiї, розкритих у фiнансовiй звiтностi, а також оцiнка вiдповiдностi застосованих принципiв облiку нормативним вимогам, щодо органiзацiї бухгалтерського облiку i звiтностi в Українi, чинним протягом перiоду перевiрки. Вибiр процедур залежить вiд судження аудитора, включаючи оцiнку ризикiв суттєвих викривлень фiнансової звiтностi внаслiдок шахрайства або помилки. Виконуючи оцiнку цих ризикiв, аудитор розглядав заходи внутрiшнього контролю, що стосуються складання та достовiрного подання суб’єктом господарювання фiнансової звiтностi, з метою розробки аудиторських процедур, якi вiдповiдають обставинам, а не з метою висловлення думки щодо ефективностi внутрiшнього контролю суб’єкта господарювання. Аудит включає також оцiнку вiдповiдностi використаних облiкових полiтик, прийнятнiсть облiкових оцiнок, виконаних управлiнським персоналом, та загального подання фiнансової звiтностi.
Аудитори не спостерiгали за iнвентаризацiєю наявних активiв та зобов'язань, але на пiдприємствi цю процедуру виконувала iнвентаризацiйна комiсiя, якiй ми висловлюємо довiру, згiдно вимог МСА. Нами були виконанi процедури, якi обґрунтовують думку, що цi активи та зобов'язання наявнi.
Метою проведення аудиторської перевiрки фiнансової звiтностi є надання аудиторовi можливостi висловити думку стосовно того, чи складена дана фiнансова звiтнiсть у вiдповiдностi з МСФЗ.
На нашу думку, отриманi аудиторськi докази є достатньою та вiдповiдною основою для висловлення аудиторської думки. Аудиторський висновок складено вiдповiдно до пункту 15 частини другої статтi 7, пунктiв 8, 9, 13 статтi 8 Закону України «Про державне регулювання ринку цiнних паперiв в Українi», статтi 40 Закону України «Про цiннi папери та фондовий ринок», Законiв України «Про аудиторську дiяльнiсть», «Про акцiонернi товариства», Мiжнародних стандартiв контролю якостi, аудиту, огляду, iншого надання впевненостi та супутнiх послуг, а також рiшення Аудиторської палати України вiд 18.04.2003 № 122/2 «Про порядок застосування в Українi Стандартiв аудиту та етики Мiжнародної федерацiї бухгалтерiв» з урахуванням вимог Положення щодо пiдготовки аудиторських висновкiв, якi подаються до Державної комiсiї з цiнних паперiв та фондового ринку при розкриттi iнформацiї емiтентами та професiйними учасниками фондового ринку (затвердженого рiшенням Державної комiсiї з цiнних паперiв та фондового ринку вiд 29 вересня 2011р. №1360), зареєстрованого в Мiнiстерствi юстицiї України 28.11.2011 р. за №1358/20096.
4. Вiдповiдальнiсть управлiнського персоналу
Управлiнський персонал товариства несе вiдповiдальнiсть за пiдготовку та достовiрне подання цiєї фiнансової звiтностi вiдповiдно до Мiжнародних стандартiв фiнансової звiтностi, нормативно правових актiв України, та за такий внутрiшнiй контроль, який управлiнський персонал визначає необхiдним для забезпечення складання фiнансової звiтностi, що не мiстить суттєвих викривлень унаслiдок шахрайства або помилки; виконання значних правочинiв (10 i бiльше вiдсоткiв вартостi активiв Товариства за даними останньої рiчної фiнансової звiтностi), стану корпоративного управлiння, у тому числi стану внутрiшнього аудиту вiдповiдно до Закону України "Про акцiонернi товариства", наявностi суттєвих невiдповiдностей мiж фiнансовою звiтнiстю, що пiдлягала аудиту, та iншою iнформацiєю, що розкривається емiтентом цiнних паперiв та подається до комiсiї разом з фiнансовою звiтнiстю; невiдповiдного використання управлiнським персоналом припущення про безперервнiсть дiяльностi емiтента цiнних паперiв на основi проведення фiнансового аналiзу дiяльностi емiтента у вiдповiдностi з вимогами МСА №200 "Загальнi цiлi незалежного аудитора та проведення аудиту вiдповiдно до мiжнародних стандартiв аудиту".
Вiдповiдальнiсть управлiнського персоналу охоплює: розробку, впровадження та використання внутрiшнього контролю стосовно пiдготовки та достовiрного представлення фiнансових звiтiв, якi не мiстять суттєвих викривлень внаслiдок шахрайства або помилки; вибiр та застосування вiдповiдних принципiв бухгалтерського облiку, облiкової полiтики, а також облiкових оцiнок, якi вiдповiдають обставинам.
Пiдготовка фiнансової звiтностi вимагає вiд керiвництва розрахункiв та припущень, що впливають на суми активiв та зобов’язань, вiдображених у фiнансовi звiтностi, а також суми доходiв та витрат, що вiдображаються у фiнансових звiтах протягом звiтного перiоду.
5. Вiдповiдальнiсть аудитора
Вiдповiдальнiсть аудитора є висловлення думки щодо фiнансової звiтностi на основi результатiв аудиту, який було проведено вiдповiдно до Мiжнародних стандартiв аудиту.
Аудиторський висновок, який подається до НКЦПФР при розкриттi iнформацiї емiтентами цiнних паперiв повинен бути складений вiдповiдно до вимог Мiжнародних стандартiв контролю якостi, аудиту, огляду, iншого надання впевненостi та супутнiх послуг (далi – МСА) зокрема у вiдповiдностi до МСА 700 "Формування думки та надання звiту щодо фiнансової звiтностi", МСА 705 "Модифiкацiя думки у звiтi незалежного аудитора", МСА 706 "Пояснювальнi параграфи та параграфи з iнших питань у звiтi незалежного аудитора ",МСА 720 "Вiдповiдальнiсть аудитора щодо iншої iнформацiї в документах, що мiстять перевiрену аудитором фiнансову звiтнiсть", МСА 240 "Вiдповiдальнiсть аудитора, що стосується шахрайства, при аудитi фiнансової звiтностi"
Ми вважаємо, що отримали достатнi та вiдповiднi аудиторськi докази для висловлення модифiкованої аудиторської думки.
Аудитор звертає увагу, що товариство в 2013 роцi продовжує складати звiтнiсть за МСФЗ, вперше товариство застосувало МСФЗ в 2012 роцi. Аудитор звертає увагу користувачiв звiтностi, що в 2013 роцi в зв’язку з переведенням основних засобiв до складу iнвестицiйної нерухомостi ,у товариства вiдсутня категорiя активу “Основнi засоби». Переоцiнка iнвестицiйної нерухомостi в 2013 роцi (вартостi основних засобiв) до їх справедливої вартостi не проводилась товариством i основнi засоби облiковуються по вартостi придбання. Аудитор звертає увагу користувачiв звiтностi, що в 2013 роцi Товариством були допущенi деякi невiдповiдностi вимогам МСБО в частинi ведення бухгалтерського облiку та складання фiнансової звiтностi. Так, Товариство не створює резерв сумнiвних боргiв та не формує в своїй дiяльностi данi щодо вiдстрочення податкових активiв та зобов`язань вiдповiдно до МСБО 12 «Податок на прибуток». Проте, названi моменти мають обмежений вплив на положення справ у цiлому та не впливають на загальний фiнансовий стан Товариства.
Пiдстава для висловлення умовно- позитивної думки
Ми модифiкуємо аудиторський висновок i висловлюємо умовно-позитивну думку про фiнансову звiтнiсть товариства внаслiдок викладених вище обставин.
На нашу думку фiнансова звiтнiсть, за винятком впливу коригувань (якщо такi є), якi могли б бути потрiбними для пiдтвердження розмiру активiв та зобов`язань (якби товариство нарахувало резерв сумнiвних боргiв та визначило податковi активи та зобов’язання) справедливо та достовiрно, в усiх суттєвих аспектах вiдображає фiнансовий стан ПАТ «ГБ МТП» станом на 31 грудня 2013 року, а також результати його дiяльностi та рух грошових коштiв за рiк, який закiнчився цiєю датою, згiдно з Мiжнародними стандартами фiнансової звiтностi.
Фiнансова звiтнiсть пiдготовлена на основi бухгалтерських записiв, якi товариство веде згiдно з українськими законодавством, зокрема Положеннями (стандартами) бухгалтерського облiку (надалi – „П(с)БО”) та обраною облiковою полiтикою, та яка була скоригована для подання у вiдповiдностi з МСФЗ. Цi коригування включають певнi змiни класифiкацiї з метою вiдображення економiчної сутностi вiдповiдних операцiй, включаючи змiну класифiкацiї окремих активiв та зобов’язань, доходiв та витрат у вiдповiдних статтях фiнансової звiтностi у вiдповiдностi з МСФЗ.
Основою надання фiнансової звiтностi є чиннi мiжнароднi стандарти фiнансової звiтностi (МСФЗ), мiжнароднi стандарти бухгалтерського облiку(МСБО) та тлумачення, розробленi Комiтетом з тлумачень мiжнародної фiнансової звiтностi, що дiяли станом на 31.12.2012 р.
6. Умовно позитивна думки.
Концептуальна основа фiнансової звiтностi, використана для пiдготовки фiнансових звiтiв визначається Мiжнародними стандартами фiнансової звiтностi. Внутрiшня облiкова полiтика пiдприємства, яка вiдображає принципи та методи бухгалтерського облiку та звiтностi, за якими складається фiнансова звiтнiсть, вiдповiдає вимогам МСФО, а також статтi 40 Закону України "Про цiннi папери".
Облiк усiх операцiй здiйснюється згiдно з дiючим планом бухгалтерського облiку. Фiнансова звiтнiсть Товариства пiдготовлена згiдно формату Нацiональних положень(стандартiв) бухгалтерського облiку, якi затвердженi Наказом №1591 вiд 09.12.2011р. Мiнiстерства фiнансiв України.
На думку аудитора, фiнансова звiтнiсть Товариства складена на основi дiйсних облiкових даних i в цiлому об’єктивно вiдображає фактичний фiнансовий стан на 31.12.2013р. за результатами операцiй з 01.01.2013р. по 31.12.2013р.
На нашу думку, за винятком впливу викладеного в параграфi "Пiдстава для висловлення умовно позитивної думки" отриманi аудиторськi докази є достатньою та вiдповiдною основою для висловлення умовно-позитивної аудиторської думки про вiдповiднiсть дiйсного фiнансового стану результатiв дiяльностi Публiчного акцiонерного товариства» станом на 31.12.2013р.
Аудитор висловлює думку, що фiнансова звiтнiсть Публiчного акцiонерного товариства ПАТ « ГБ МТП» в усiх суттєвих аспектах достовiрно та повно подає фiнансову iнформацiю про пiдприємство станом на 31.12.2013р. згiдно з нормативними вимогами щодо органiзацiї бухгалтерського облiку i звiтностi в Українi, а також згiдно з концептуальною основою фiнансової звiтностi та вiдповiдно вимогам дiючого законодавства України. Фiнансова звiтнiсть складена на основi дiйсних облiкових оцiнок.
Директор виконавчий АФ "Машаудит"
Незалежний аудитор / К.Г. Костенко/
Сертифiкат аудитора серiя А №004528
Помiчник аудитора /С.I.Дiдух/
М.Черкаси Iнша допомiжна iнформацiя, щодо якої аудитор висловлює думку.
1.Висловлення думки щодо вiдповiдностi вартостi чистих активiв вимогам законодавства
Розрахунок вартостi чистих активiв акцiонерних Товариств здiйснюється згiдно Методичних рекомендацiй Державної комiсiї з цiнних паперiв та фондового ринку щодо визначення вартостi чистих активiв акцiонерних товариств вiд 17.11.2004р. №485
Вартiсть чистих активiв згiдно ЦКУ ч.3 ст.155 не може бути меншою вiд суми статутного капiталу.
Чистi активи розраховуються як рiзниця мiж сумою необоротних активiв, оборотних активiв та сумою довгострокових та поточних зобов’язань, Вартiсть чистих активiв ПАТ “ ГБ МТП ”становить – 819 тис. грн., що на 277 тис. грн. бiльше вартостi статутного капiталу. Таким чином, розрахункова вартiсть чистих активiв вiдповiдає вимогам ст.155 п.3 Цивiльного кодексу України.
2. Думка аудитора щодо наявностi суттєвих невiдповiдностей мiж фiнансовою
звiтнiстю, що пiдлягала аудиту та iншою iнформацiєю, що розкривається
емiтентом цiнних паперiв та подається до комiсiї разом з фiнансовою
звiтнiстю.
Пiд час виконання завдання аудитор здiйснив аудиторськi процедури щодо виявлення суттєвих невiдповiдностей мiж фiнансовою звiтнiстю, що пiдлягала аудиту, та iншою iнформацiєю, що розкривається емiтентом у вiдповiдностi з МСА 720 "Вiдповiдальнiсть аудитора щодо iншої iнформацiї в документах, що мiстять перевiрену аудитором фiнансову звiтнiсть" а також згiдно з рiшенням ДКЦПФР вiд 20.10.2011р. №1482 була проведена перевiрка щодо корпоративного управлiння на наявнiсть та достовiрнiсть iнформацiї у звiтi.
На пiдставi наданих до аудиторської перевiрки документiв, ми можемо зробити висновок, що iнформацiя про подiї, якi вiдбулися протягом звiтного року та можуть вплинути на фiнансово-господарський стан емiтента та призвести до змiни вартостi його цiнних паперiв i визнаються частиною першою статтi 41 Закону України" Про цiннi папери та фондовий ринок" своєчасно оприлюднюється Товариством та надається користувачам звiтностi.
Аудитор отримав достатню впевненiсть у вiдсутностi суттєвих невiдповiдностей мiж фiнансовою звiтнiстю, що пiдлягала аудиту, та iншою iнформацiєю, що розкривається Товариством та подається до НКЦПФР разом з фiнансовою звiтнiстю (МСА 720 "Вiдповiдальнiсть аудитора щодо iнформацiї в документах, що мiстять перевiрену аудитором фiнансову звiтнiсть")
3 Виконання значних правочинiв
Значнi правочини (10 i бiльше вiдсоткiв вартостi активiв товариства за даними останньої рiчної фiнансової звiтностi) вiдповiдно до Закону України "Про акцiонернi товариства" у звiтному перiодi не вiдбувалися.
4 Стан корпоративного управлiння, у тому числi стану
внутрiшнього аудиту вимогам законодавства
Щодо стану корпоративного управлiння, у тому числi стану внутрiшнього аудиту вiдповiдно до Закону України " Про акцiонернi Товариства", загальними зборами акцiонерiв Товариства затвердженi наступнi положення "Про правлiння", "Про наглядову раду", "Про ревiзiйну комiсiю". Товариство користується послугами зовнiшнiх аудиторiв.
За результатами виконаних процедур перевiрки стану корпоративного управлiння вiдповiдно до Закону України "Про акцiонернi товариства" можна зробити висновок, що прийнята та функцiонуюча система корпоративного управлiння у товариствi в цiлому вiдповiдає вимогам Закону України "Про акцiонернi товариства" та вимогам Статуту.
5 Iдентифiкацiя та оцiнка ризикiв суттєвого викривлення у фiнансових
звiтах внаслiдок шахрайських дiй
Керуючись принципом професiйного скептицизму та вiдповiдно до МСА 240 "вiдповiдальнiсть аудитора, що стосується шахрайства, при аудитi фiнансової звiтностi" ми провели аудиторськi тести, результати яких дозволили iдентифiкувати та оцiнити ризики суттєвих викривлень внаслiдок шахрайства.
Пiд час iдентифiкацiї та оцiнки ризикiв суттєвого викривлення фiнансової звiтностi ми розглянули отриману вiд Товариства iнформацiю як у виглядi тверджень (пояснень) керiвництва, так i у виглядi аудиторських доказiв, як того вимагають вiд аудитора МСА з метою попередження викривлень внаслiдок шахрайства.
Вiдповiдно до отриманих доказiв та пояснень, керiвництво немає iнформацiї про вiдомi факти шахрайства, що можуть вплинути на Товариство. Ми також не отримали жодної iншої iнформацiї про вiдомi факти таких дiй з боку управлiнського персоналу, працiвникiв, вiдповiдальних за фiнансову iнформацiю або iнших осiб.
Примiтки до фiнансової звiтностi за рiк , що закiнчився 31.12.2013р.
Основою надання фiнансової звiтностi є чиннi мiжнароднi стандарти фiнансової звiтностi (МСФЗ), мiжнароднi стандарти бухгалтерського облiку (МСБО) та тлумачення, розробленi Комiтетом з тлумачень мiжнародної фiнансової звiтностi.
Фiнансова звiтнiсть надана у тисячах українських гривень. Ця фiнансова звiтнiсть пiдготовлена на основi iсторичної собiвартостi. Фiнансова звiтнiсть за МСФЗ складається на основi бухгалтерських записiв згiдно українського законодавства шляхом трансформацiї з внесенням коригувань, проведенням перекласифiкацiї статей з метою достовiрного представлення iнформацiї згiдно з вимог МСФЗ.
Визнання та оцiнка фiнансових iнструментiв.
Пiдприємство визнає фiнансовий актив або фiнансове зобов’язання у балансi, коли i тiльки коли воно стає стороною контрактних положень щодо фiнансового iнструмента. Операцiя з придбання або продажу фiнансових iнструментiв визнаються iз застосуванням облiку за датою розрахунку.,якi прямо вiдносяться до придбання або випуску фiнансового активу чи фiнансового зобов’язання.
1 Розкриття iнформацiї про власний капiтал та сплати статутного фонду.
Публiчне акцiонерне товариство "Госпрозрахункова база матерiально-технiчного постачання" засноване вiдповiдно до рiшення регiонального вiддiлення Фонду Державного Майна України в Черкаськiй областi вiд 16.12.1996 року. № 637-АТ шляхом перетворення державного пiдприємства "Госпрозрахункова база матерiально-технiчного постачання" у вiдкрите акцiонерне товариство. Метою дiяльностi товариства є забезпечення цукропереробних та бурякосiючих господарств необхiдними матерiалами та обладнанням, отримання вiдповiдного прибутку i задоволення на цiй пiдставi соцiальних та економiчних iнтересiв членiв трудового колективу i акцiонерiв акцiонерного товариства. Товариство є правонаступником державного пiдприємства "Госпрозрахункова база матерiально-технiчного постачання". Свою дiяльнiсть товариство здiйснює згiдно чинного законодавства та Статуту Товариства. 26.04.2011 р. вiдповiдно до рiшення загальних зборiв акцiонерiв вiдкрите акцiонерне товариство "Госпрозрахункова база матерiально-технiчного постачання" перейменоване на публiчне акцiонерне товариство "Госпрозрахункова база матерiально-технiчного постачання".
Власний капiтал товариства станом на 31.12.2013р. представлено статутним капiталом (зареєстрований капiтал), та фiнансовим капiталом, що iснує у виглядi нерозподiленого прибутку.
Станом на 31 грудня 2013 року власний капiтал ПАТ «ГБ МТП » згiдно статуту має таку структуру:
- статутний капiтал 542,0тис. грн..
- Нерозподiлений прибуток - 277,0 тис.грн
Достовiрнiсть, законнiсть, повнота та об’єктивнiсть вiдображення у бухгалтерському облiку та фiнансовiй звiтностi власного капiталу вiдповiдає (стандарту) бухгалтерського облiку №4 “Звiт про власний капiтал” затвердженого наказом Мiнфiну України вiд 26.04.00р.№91.
1.Статутний капiтал.
Статутний капiтал станом на 31.12.2013р. сформовано та сплачено в повному обсязi в сумi 542 000 гривень, який подiлено на 2 168 000шт.простих iменних акцiй. Номiнальна вартiсть 0,25 грн.кожна.
Загальними зборами акцiонерiв вiд 26.04.2011 прийняте рiшення про змiну типу та найменування товариства з Вiдкритого акцiонерного товариства "ГОСПРОЗРАХУНКОВА БАЗА МАТЕРIАЛЬНО-ТЕХНIЧНОГО ПОСТАЧАННЯ" на ПУБЛIЧНЕ АКЦIОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ГОСПРОЗРАХУНКОВА БАЗА МАТЕРIАЛЬНО-ТЕХНIЧНОГО ПОСТАЧАННЯ" Черкаське територiальне управлiння ДКЦПФР на пiдставi наданого емiтентом пакету документiв здiйснило обмiн свiдоцтва про реєстрацiю випуску акцiй. Свiдоцтво про реєстрацiю випуску акцiй № 79/23/1/2010 з датою видачi 11.08.2010 втратило чиннiсть. Торгiвля акцiями емiтента на бiржових та органiзацiйно-оформлених позабiржових ринках цiнних паперiв не здiйснювалась. Обiг цiнних паперiв емiтента здiйснюється на позабiржовому ринку України. Додаткова емiсiя цiнних паперiв в звiтному роцi не проводилась..
Iнформацiя про осiб, що володiють 10 вiдсоткiв та бiльше акцiй емiтента :
Прiзвище, iм'я, по батьковi фiзичної особи* Серiя, номер, дата видачi паспорта, найменування органу, який видав паспорт** Дата внесення до реєстру Кiлькiсть акцiй (штук) Вiд загальної кiлькостi акцiй (у вiдсотках)
Артеменко Сергiй Вiкторович НС 134381 09.08.1996 Соснiвським РВ УМВС України в Черкаськiй областi 31.05.2004 911429 42.04008302583
Кадацький Сергiй Романович ММ 713746 01.12.2000 Київським МВ РВ ХМУ УМВС України в Харкiвський областi 31.05.2005 911430 42.04012915129
Усього 1822859 84.080212177122
Пiдтвердження права власностi на акцiї в бездокументарнiй формi є виписка з рахунку в цiнних паперах, вiдкритого у зберiгача цiнних паперiв.
На думку аудитора, Статутний капiтал товариства повнiстю сформовано та сплачено у встановленi законодавством термiни. У звiтному перiодi змiн в статутному капiталi товариства не вiдбувалось.
2. Нерозподiлений прибуток на початок року становить – 144,0 тис. грн., на кiнець звiтного року становить 277,0 тис. грн. За 2013р. пiдприємство отримало чистий фiнансовий результат(прибуток) в сумi 133,0 тис. грн.
На нашу думку, облiк власного капiталу за винятком впливу коригувань (якщо такi є), якi могли б бути потрiбними для пiдтвердження розмiру активiв та зобов`язань (якби товариство нарахувало резерв сумнiвних боргiв та визначило податковi активи та зобов’язання) правдиво i неупереджено вiдображає стан справ щодо рахункiв на яких облiковується власний капiтал товариства в роцi, який закiнчився 31 грудня 2013 року, вiдображений в балансi капiтал облiковується i оцiнюється товариством у вiдповiдностi з критерiями визнання їх власним капiталом згiдно з МСБО.
2 Розкриття iнформацiю за видами активiв.
Необоротнi активи.
Вiдповiдно до вимог МСБО товариство класифiкувало активи в балансi на поточнi i непоточнi. Станом на 31.12.2013 року активи товариства становлять 848,0 тис .грн., в тому числi:
необоротнi активи- 715,0 тис.грн.
оборотнi активи - 133,0 тис.грн.
В зв’язку з переведенням основних засобiв до складу iнвестицiйної нерухомостi ,у товариства вiдсутня категорiя активу «Основнi засоби» .
Iнвестицiйна нерухомiсть.
Iнвестицiйна нерухомiсть яка утримується , товариством для отримання доходу вiд оренди вiдображається за iсторичною собiвартiстю. Прибуток або збиток вiд змiни вартостi iнвестицiйної нерухомостi включається до чистого прибутку або збитку за перiод, в якому вони виникають.
Знос iнвестицiйної нерухомостi нараховується по кожному об’єкту окремо ,виходячи iз встановлених термiнiв корисного використання:
-будiвлi i споруди –вiд 30 до 35 рокiв.
-машини, обладнання та офiсна технiка -4 роки.
Станом на 31.12.2012 року залишкова вартiсть iнвестицiйної нерухомiстi складає 739,0 тис.грн., станом на 31.12.2013 -715,0 тис.грн.
блiк запасiв та товаро-матерiальних цiнностей.
Облiк товаро-матерiальних цiнностей на пiдприємствi проводився вiдповiдно до П (С)БО № 9 «Запаси».
Пiдприємство вважає запасами активи, якi :
-утримуються для використання за умов звичайної господарської дiяльностi, перебувають у процесi виробництва, виконання робiт, надання послуг, управлiння виробництвом, а також у разi, якщо iснує ймовiрнiсть отримання в майбутньому економiчних вигод, пов’язаних iз їх використанням та їх вартiсть може бути достовiрно визначена. Одиницею облiку запасiв вважається найменування запасiв.
Методи оцiнки та вибуття запасiв були незмiнними протягом перiоду, що перевiрявся.
Переоцiнка товаро-матерiальних цiнностей у перiодi, що перевiрявся, не проводилась.
Станом на 31.12.2012р. виробничих запасiв рахувалося на суму – 5,0 тис.грн., станом на 31.12.2013р. на суму – 91,0 тис.грн.
Дебiторська заборгованiсть
Облiк, оцiнка та визнання дебiторської заборгованостi в цiлому вiдповiдає Положенню (стандарту) бухгалтерського облiку № 10 “Дебiторська заборгованiсть” Затверджено наказом Мiнфiну України вiд 08.10.1999р.№237 i вiдповiдає iнформацiї, вiдображеної у звiтностi та бухгалтерському облiку.
Поточна дебiторська заборгованiсть за товари, роботи послуги включалася за пiдсумками балансу за первiсною вартiстю.
Iнформацiя про дебiторську заборгованiсть станом на 31.12. 2012р. та станом на 31.12.2013р.
Вид дебiторської заборгованостi Рядок балансу На початок
звiтного року
тис. грн. На кiнець
звiтного року
тис. грн.
Дебiторська заборгованiсть за товари, роботи, послуги 1125 21 10
Дебiторська заборгованiсть за розрахунками
За виданими авансами 1130 0 0
З бюджетом 1135 0 0
Iнша поточна дебiторська заборгованiсть 1155 18 14
Разом 39 24
З бiльшiстю контрагентiв перед складанням звiту проведенi звiрки взаєморозрахункiв, якi пiдтвердили її реальнiсть.
Облiк коштiв i розрахункiв
Облiк касових операцiй ведеться у вiдповiдностi з вимогами Положення "Про ведення касових операцiй в нацiональнiй валютi України" затвердженого Постановою Правлiння НБУ №637 вiд 15.12.2004р. зi змiнами та положеннями.
Облiк здiйснення безготiвкових розрахункiв здiйснюється пiдприємством вiдповiдно до вимог iнструкцiї "Про безготiвковi розрахунки в нацiональнi валютi України" затвердженого Постановою Правлiння НБУ №22 вiд 21.01.2004р.
Залишок грошових коштiв та їх еквiвалентiв в нацiональнi валютi станом на 31.12.2013р. становить 18,00 тис. грн..
3.Розкриття iнформацiї щодо зобов‘язань
Облiк, оцiнка, структура зобов’язань в облiку та балансi визначенi вiдповiдно до П(С) БО 11 “Зобов’язання”.
Зобов’язання визнаються, коли Пiдприємство має теперiшню заборгованiсть внаслiдок минулої подiї, iснує ймовiрнiсть, що погашення зобов’язання вимагатиме вибуття ресурсiв, котрi втiлюють у собi економiчнi вигоди, i можна достовiрно оцiнити суму зобов’язання.
Довгостроковi зобов’язання i забезпечення станом на 31.12.2013 року не рахуються.
Превiрка облiку кредитiв i позик.
В перiод, що перевiрявся пiдприємство не користувалося позиками банкiв на довгостроковiй та короткострокових основi.
Перевiрка облiку кредиторської заборгованостi.
Основну суму зобов’язань на початок i кiнець 2013 року складають :
Поточнi зобов’язання за розрахунками:
за товари, роботи, послуги, станом на 31.12.2012 року становлять 2,0 тис.грн.станом на 31.12.2013 року 9,0 тис.грн,.
з бюджетом- на початок i на кiнець року - 4,0 тис.грн.
розрахунки зi страхування на початок року 2 тис.грн. , на кiнець року -1тис.грн.
розрахунки з оплати працi на початок року 5,0 тис.грн. ,на кiнець року- 3,0 тис.грн.
Iншi поточнi зобов’язання станом на 31.12.2012р. становлять –86,0 тис. грн., станом на 31.12.2013р. – 12,0 тис. грн.
Поточнi зобов’язання вiдображаються в балансi за сумою погашення.
4. Облiк витрат виробництва та обiгу
Витрати на пiдприємствi визнаються вiдповiдно до положення (стандарту бухгалтерського облiку №16"Витрати" i визнаються в бухгалтерському облiку одночасно з зменшенням активiв або збiльшенням зобов’язань. Витрати, понесенi у Зв’язку з отриманням доходу, визнаються у тому ж перiодi, що i вiдповiднi доходи.
Згiдно даних бухгалтерського облiку витрати основної дiяльностi склали 336 тис.грн., в т. числi :
Собiвартiсть реалiзованої продукцiї-29 тис.грн.
Адмiнiстративнi витрати 270,0 тис.грн
Iншi операцiйнi витрати 37,0 тис.грн.
5.Облiк реалiзацiї готової продукцiї, товарiв, фiнансових результатiв та прибутку.
Дохiд (виручка) вiд реалiзацiї продукцiї (товарiв, робiт, послуг) визначається на пiдприємствi вiдповiдно до положення П(С)БО 15 “Доходи”. Доходи вiдображаються в облiку та звiтностi у момент виникнення, незалежно вiд часу надходження i сплати грошей i визначається, виходячи iз ступеня завершеностi операцiї з надання послуг на дату балансу.
Прибуток визначено i наведено у Звiтi про фiнансовi результати за 2013р. по критерiях визнання доходiв i витрат вiдповiдно до П(С)БО “Звiт про фiнансовi результати”.
За звiтний перiод Товариство отримало чистий дохiд в розмiрi 455,0 тис. грн.
Iншi операцiйнi i доходи становлять – 14,0 тис. грн.
Станом на 31.12.2013р. чистий фiнансовий результат(прибуток) згiдно даних бухгалтерського облiку становить – 133 тис. грн.
6.Розкриття iнформацiї про дiї, що вiдбулися протягом звiтного перiоду та можуть вплинути на фiнансово-господарський стан емiтента та призвести до значної змiни вартостi його цiнних паперiв, визначених частиною першою ст.41 Закону України "Про цiннi папери та фондовий ринок".
До особливої iнформацiї про емiтента за 2013 рiк вiдносяться слiдуючi вiдомостi у вiдповiдностi з пунктом 41 Закону України "Про цiннi папери та фондовий ринок" та Положення про розкриття iнформацiї емiтентами цiнних паперiв, затверджене Рiшенням НКЦППР вiд 03.12.2013 року №2826:
-рiшення про розмiщення цiнних паперiв на суму, що перевищує 25 вiдсоткiв статутного капiталу не приймалося;
-рiшення про викуп власних акцiй товариством не приймалося;
-факти лiстингу / ltkscnbyue цiнних паперiв на фондовiй бiржi вiдсутнi;
-отримання позик або кредитiв не мало мiсця ,
-на протязi звiтного перiоду в товариствi не вiдбулися змiни складу посадових осiб емiтента,
-змiна власникiв акцiй, яким належить 10% i бiльше вiдсоткiв голосуючих акцiй не вiдбувалася,
-рiшення емiтента про утворення, припинення його фiлiй,представництв не приймалося,
-рiшення вищого органу емiтента про зменшення статутного капiталу не приймалося,
-порушення справи про банкрутство емiтента,винесення ухвали про його санацiю не мало мiсця,
-рiшення вищого органу емiтента або суду про припинення або банкрутство емiтента не приймалося.
Вище перерахованi дiї, якi вiдбулися протягом звiтного року в товариствi, на думку аудитора не можуть в подальшому вплинути на фiнансово-господарський стан емiтента.
1. Особлива iнформацiя емiтента:
Тип iнформацiї(повiдомлення про проведення загальних зборiв акцiонерiв.23.04.2013 року.
ПУБЛIЧНЕ АКЦIОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО
«ГОСПРОЗРАХУНКОВА БАЗА МАТЕРIАЛЬНО-ТЕХНIЧНОГО ПОСТАЧАННЯ»
(Код за ЄДРПОУ 00388629, мiсцезнаходження: 18006, м. Черкаси, вул. Добровольського, буд. 3)
повiдомляє про проведення чергових загальних зборiв акцiонерiв, якi вiдбудуться «23» квiтня 2013 року о 10 годинi 00 хвилин за адресою: 18006, м. Черкаси, вул. Добровольського, буд. 3, адмiнiстративна будiвля Товариства, кабiнет директора.
Реєстрацiя акцiонерiв для участi у загальних зборах здiйснюватиметься «23» квiтня 2013 року з 9:00 год. до 9:50 год. за мiсцем проведення зборiв.
Дата складення перелiку акцiонерiв, якi мають право на участь у загальних зборах – 17.04.2013р.
ПОРЯДОК ДЕННИЙ:
1. Обрання членiв лiчильної комiсiї, прийняття рiшення про припинення їх повноважень. Обрання голови та секретаря зборiв.
2. Звiт Директора про результати фiнансово-господарської дiяльностi Товариства за 2012 рiк та визначення основних напрямкiв дiяльностi на 2013 рiк. Прийняття рiшення за наслiдками розгляду звiту Директора.
3. Звiт Наглядової ради про роботу за 2012 рiк. Прийняття рiшення за наслiдками розгляду звiту Наглядової ради.
4. Звiт Ревiзiйної комiсiї. Прийняття рiшення за наслiдками розгляду звiту Ревiзiйної комiсiї, затвердження рiчного звiту та балансу Товариства станом на 31.12.2012р.
5. Порядок розподiлу прибутку (покриття збиткiв) Товариства за 2012 рiк.
6. Про попереднє схвалення значних правочинiв, якi можуть вчинятися Товариством протягом не бiльш як одного року з дати прийняття такого рiшення.
Пiд час планування та проведення процедур аудиту i звiтування ми оцiнили ризик iснування суттєвих перекручень у фiнансовiй звiтностi пiдприємства, якi могли б бути результатом звичайних помилок або наслiдком шахрайства у вiдповiдностi з МСА 240 "Вiдповiдальнiсть аудитора за розгляд шахрайства пiд час аудиту фiнансових звiтiв".Суттєвого викривлення фiнансової звiтностi внаслiдок шахрайства з участю управлiнського персоналу та працiвникiв не виявлено в процесi аудиторської перевiрки.
Обов'язки з попередження та виявлення фактiв шахрайства та помилок покладається на керiвництво пiдприємства i здiйснюється шляхом впровадження та безперервної роботи ефективних систем
бухгалтерського облiку i системи внутрiшнього контролю.
7. Подiї пiсля дати балансу .
Аудитор пiдтверджує про вiдсутнiсть подiй пiсля дати балансу якi можуть впливати на здатнiсть Публiчного акцiонерного товариства «ГБ МТП » продовжувати безперервно її дiяльнiсть.
8.Аналiз показникiв фiнансового стану публiчного акцiонерного товариства
« Госпрозрахункова база матерiально-технiчного постачання »
Джерелами iнформацiї для проведення аналiзу є:
- Баланс (Звiт про фiнансовий стан) станом на 31.12.13 року.(форма №1),
- Звiт про фiнансовi результати (Звiт про сукупний дохiд) за 2013 рiк (форма №2).
№ Найменування показникiв Формула розрахунку показника Оптимальне значення Значення
показника
станом на31.12.2012 Значення
показника
станом на31.12.2013
1. Коефiцiєнт абсолютної лiквiдностi К1=ф.1р.1165)/ ф.1р.1695 >0,2
збiльшення 0,022 0,623
2. Коефiцiєнт загальної лiквiдностi (покриття) К2=ф.1 р.1195/ф.1 ряд.1695 >1.0
збiльшення 0,468 4,541
3. Коефiцiєнт фiнансової стiйкостi (або платоспроможностi, або автономiї) К3=ф.1 р.1495 /ф.1р.1900 >0.5
збiльшення 0,874 0,966
4. Коефiцiєнт покриття зобов’язань власним капiталом (або структури капiталу, або фiнансування) К4=ф.1.(р.1595*р.1695*.
р.1700*р. 1800)/ф.1 р.1495 <1,0
зменшення 0,144 0,036
Коефiцiєнт абсолютної лiквiдностi є найбiльш суворим показником, так як включає найбiльш лiквiднi оборотнi активи, тобто грошi. Коефiцiєнт абсолютної лiквiдностi показує скiльки лiквiдних активiв (грошей) Товариство має на кожну гривню поточних боргiв. У Товариства вiн дорiвнює на початок року 0,022 ;станом на 31.12.13 року дорiвнює 0,623 . Значення Коефiцiєнта абсолютної лiквiдностi на кiнець року значно перевищує нормативного значення. Тобто, товариство за рахунок власних коштiв може негайно погасити всi свої зобов’язання.
Коефiцiєнт загальної лiквiдностi (покриття) КЛI: характеризує яка частина короткострокових зобов’язань може бути погашена за рахунок поточних активiв (грошi, дебiторська заборгованiсть, запаси). В загальному випадку нормальним вважається значення цього показника бiльше нiж 1,0. Коефiцiєнт загальної лiквiдностi Товариства становить на початок року 0,468 ; на 31.12.2013р. р.4,541 . Значення коефiцiєнта загальної лiквiдностi на початок i на кiнець року значно перевищує нормативне значення цього показника. Значення коефiцiєнту свiдчить про високий рiвень загальної лiквiдностi Товариства.
Коефiцiєнт фiнансової стiйкостi (або платоспроможностi, або автономiї):
Дорiвнюючи 0,966 вказує на те, що в разi використання всiх власних коштiв на покриття зобов’язань, такi зобов’язання будуть погашеними повнiстю. В порiвняннi з попереднiм перiодом коефiцiєнт фiнансової стiйкостi збiльшився на 0,092п.
Коефiцiєнт покриття зобов’язань власним капiталом (або структури капiталу, або
фiнансування) характеризує залежнiсть пiдприємства вiд залучених коштiв. Коефiцiєнт структури капiталу показує спiввiдношення зобов’язань i власного капiталу, i використовується для найбiльш загальної оцiнки фiнансової стiйкостi пiдприємства. Цей коефiцiєнт показує скiльки залучених коштiв припадає на 1 гривню власного капiталу. Збiльшення цього показника в динамiцi свiдчить про зростання залежностi пiдприємства вiд зовнiшнiх iнвесторiв i кредиторiв. У Товариства цей показник на кiнець звiтного перiоду становить 0,036 п , тобто Товариство незалежне вiд позикового капiталу.
Висновок: аналiз показникiв лiквiдностi i фiнансової стiйкостi свiдчить про високий рiвень лiквiдностi i фiнансової стiйкостi Товариства.
Загальний висновок.
На думку аудитора фiнансовi звiти Публiчного акцiонерного товариства « Госпрозрахункова база матерiально-технiчного постачання» станом на 31 грудня 2013 року складенi вiдповiдно до МСФЗ та МСБО, вiдображають достовiрно в усiх суттєвих аспектах iнформацiю про гоcподарсько - фiнансову дiяльнiсть товариства, вiдповiдають вимогам законодавчих i нормативних актiв України, не мiстять наявнiсть ознак безперервностi в дiяльностi товариства.
9.Основнi вiдомостi про аудиторську фiрму
Повна назва: Товариство з обмеженою вiдповiдальнiстю «Аудиторська фiрма «Машаудит»
Код ЄДРПОУ 22811397
Мiсцезнаходження: 18000, м. Черкаси, вул.Калiнiна 2, кв.60
Веб сайт http://mashaydut.auditorov.com
Реєстрацiйнi данi: Зареєстроване Виконавчим комiтетом
Черкаської мiської ради 29.02.1996 року за №1026120000000834
Свiдоцтво про включення до Реєстру аудиторських фiрм та аудиторiв №1485 вiд 26 сiчня 2001 року,термiн чинностi продовжено до 04.11.2015року
Свiдоцтво про внесення до реєстру аудиторiв та аудиторських фiрм,якi можуть проводити аудиторськi перевiрки фiнансових установ, що здiйснюють дiяльнiсть на ринку цiнних паперiв
АБ №000486 вiд 25.06.2007 року, термiн чинностi продовжено до 04.11.2015 року
Свiдоцтво про вiдповiднiсть системи контролю якостi Свiдоцтво №0445 Рiшення АПУ вiд 30.01.2014 року №288/43,чинне до 31.12.2019р.
Iнформацiя про аудиторiв Керiвник (Директор) Бут Василь Iванович (Сертифiкат аудитора серiя А №000750, виданий Аудиторською палатою України 25.01.1996 року, чинний до 25.01.2015року)
mashaydut@ukr.net
Директор Виконавчий Костенко Катерина Григорiвна (Сертифiкат аудитора серiя А №004528, виданий Аудиторською палатою України 23.02.2001 року, чинний до 23.02.2015року )
(0472)360218, (098)4640199
koop-audut@ukr.net
Директор Фiнансовий Струтинська Олена Володимирiвна( Сертифiкат аудитора серiя А №000643, виданий Аудиторською палатою України 25.01.1996 року, чинний до 25.01.2015року
ekspoze@yandex.ru
10. Основнi вiдомостi про умови договору на проведення аудиту
Номер договору на проведення аудиту: № 0014/18 вiд 07 березня 2014р.
Перiод проведення аудиту з 01.01.2013р. по 31.12.2013р.
Дата початку проведення аудиту: 07 березня 2014р.
Дата закiнчення проведення аудиту: 13 березня 2014р.
Виконавчий директор ТОВ АФ " Машаудит"
Незалежний аудитор / К.Г.Костенко /
Сертифiкат аудитора Серiя А 004528
Помiчник аудитора /С.I.Дiдух/
м. Черкаси
Дата видачi висновку 13 березня 2014року. |
|